Drodzy Klienci

 

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziliście sklep R-GRAFIK www.naklejkinaklawiature.pl naklejki na klawiaturę.

 

Nasze naklejki na klawiaturę drukowane są na najwyższej jakości foliach samoprzylepnych firmy ORACLE i 3M, gwarantuje to wysoką jakość produktu oraz idealne dopasowanie do Twojego laptopa. Proces przyklejania jak i sama aplikacja naklejki jest bardzo łatwa.

 

Naklejki na klawiaturę tworzymy z myślą rozwiązania problemu jakim jest obcy układ klawiatury, brak dwujęzycznej klawiatury potrzebnej do tłumaczeń, wytarte litery lub klawisze numeryczne, problemy ze wzrokiem.

 

Gwarantujemy, że nasze naklejki zmienią twój układ klawiatury na taki jaki obecnie jest Ci potrzebny i sprawią, że będzie wyglądała jak nowa.

 

Jesteśmy producentem naklejek na klawiaturę i drukujemy je dla Was już od 1990 roku a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym R-GRAFIK www.naklejkinaklawiature.pl będą czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email r.grafik@wp.pl lub telefonicznie pod numerem 505175233.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Załoga sklepu

naklejkinaklawiature.pl